"Czy zdajesz sobie sprawę, że Yin i Yang przejawiają się w każdej sytuacji wokół Ciebie? Na przykładzie ceremonii herbacianej zademonstrujemy to Tobie.”

Wpadliśmy na pomysł, że ceremonię herbacianą mogą prowadzić dwie osoby jednocześnie, podkreślając tym samym przejawianie Yin I Yang (oczywiście każdy ma je w sobie, ale czasem lepiej można odczuć, jak się one przejawiają w relacjach międzyludzkich).

Prowadzący spotkanie:

*Yin: Chiao (pochodzi z Tajwanu, jest pasjonatką herbaty, prowadzi ceremonie herbaciane, zajęcia z kaligrafii oraz uczy języka chińskiego, jest autorką Proste jak chiński (https://www.facebook.com/prostejakchinski)

*Yang: Ivan (pochodzi z Białorusi, jest pasjonatem herbaty, prowadzi ceremonie chińskie, parzy herbatę w samowarze i organizuje różnego rodzaju spotkania przy herbacie w ramach projektu ZielonaiCzarna.pl)"

 

O festiwalu

 

Święto herbaty jest wielokulturowym festiwalem, organizowanym od 2009 roku w Cieszynie, przez organizacje pozarządowe z obu brzegów Olzy. Przez lata festiwal urósł do rangi prawdziwej oazy dla wszystkich miłośników herbaty i jej kultury, a jego popularność stale rośnie. Jest to przykład tego, jak można stworzyć coś wielkiego dzięki sporej dozy entuzjazmu i niegasnącej pasji. Każdego roku, goście mogą korzystać z bogatego programu oferującego różnorodne warsztaty, spotkania podróżnicze i nie tylko, koncerty i degustacje herbaty. Organizatorzy przygotowują festiwal pro bono.

 

O festiwalu

Program

 

Prezentujemy program 8. edycji Święta Herbaty! Zapraszamy do wzięcia udziału w inspirujących spotkaniach, rozwijających warsztatach, magicznych koncertach i wypicia morza wyśmienitej herbaty. Do zobaczenia w Cieszynie!

Program