Program

Sobota 01.07.2017

godzina/

miejsce

Plac główny/

Scena

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Sala herbaty

Sala podróżnika

Basteja

Rotunda

Jurta

Strefa rodziny

Pod Wieżą

 

10:00

10:30 – 12:00
Origami
Roman Wirth

10.00 – 18.00
Płonący wigwam raku!
Paulina Adamska

10:30-12:00
6 kolorów herbaty
Rafał Przybylok

10:30 – 11:30
Japonia
Jiří Mára

10:00 – 12:00
Kreatywne warsztaty i działania
Leśne przedszkole Hradeczek

10.00 – 11.00
Tai-Chi
Danuta Ryłko

12:00

12.00 – 14.00
Ceramika naturalna
Agnieszka Utecht – Pasierbek

12:00 – 12:30

Cejlońskie Coldbrew
Joanna Bożek

13:00 – 14:00
Kungfu Cha!
Jarosław Wicher

12:15 – 13:45
Pai Du I – w poszukiwaniu birmańskiej herbaty
Agata Ożarowska

12:00 – 13:00
Moja Kanada. Raj, jak każdy inny
Hanna Kaczerowska

13:30 – 14:30
Nie bądź Rihanna
Kasia Byrtek

12:00, 13:00
Spotkanie przy czarce Gyokuro
Tomaš Ruta

11:00 – 12:30
Siła środka
Joanna Rączkowiak

12:00 – 13:30
Ziołowa Sowa
Koira Kissa

12:00 – 14:00
Mandala herbaciana
Smak sztuki

14:00

13:00 – 15:00
Kosmetyki naturalne
Alveare DSP Ciriè

15:00 – 16:00
Yin i Yang Herbaty
Ivan Sitsko & Chiao-Hsin Hsu

14:00 – 15:00
Ścieżką herbaty: Indie i Nepal
Piotr Mońka

15:15 – 16:45
Dzikie krzewy herbaciane w Wietnamie i Laosie
Marián Mazag

15:00 – 16:00
Stopem dookoła świata
Pavel Klega

14:00 – 16:00
Do Sushi
Sushi Cat and Tea

13:00 – 15:00
Biało-niebieskie marzenia
Jakub Majetný

13:00 – 14:30
Henna Mehendi
Olga Michalska

14:00 – 15:30
Moja magiczna moc
Teatr dźwięków MAHALO

16:00

16:30 – 18:00
Inny Imbryk + spacer*
Mirosław Sędzielowski

16:30 – 18:00
Zaparzaj! z nami w Cieszynie
Organizatorzy Zaparzaj!

17:00 – 18:00
Projekt: Sri Lanka
Joanna Bożek

16:30 – 17:30
Tu byłem. Tony Halik
Mirosław Wlekły

17:00, 18:00
Spotkanie przy czarce Gyokuro
Tomaš Ruta

16:00 – 17:30

Bee’s Wrap: Wielorazowe opakowania z wosku pszczelego

Hanna Kaczerowska

16:00 – 18:00
Kreatywne warsztaty i działania
Leśne przedszkole Hradeczek

15:00 – 17:00
Teatr Uciskanych

18:00

19:00 – 20:00
Luuz Galicja Band

18:15 – 19:45
Za herbatą w północnym Wietnamie
Petr Sič

18:00 – 19:00
Kontakt ze smakiem
Winnica Mnich

18:00 – 18:45
Grupa Gluten

18:00 – 20:00
Masaz Kahi loa
Teatr dźwięków MAHALO

20:00

20:30 – 21:15
Patrik Kee

22:00

21:45 – 23:00
Čači Vorba

22:00
Noc Baśni Świata
Opowiadacze

24:00

Niedziela 02.07.2017

godzina/

miejsce

Plac główny/

Scena

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Sala herbaty

Sala podróżnika

Basteja

Rotunda

Jurta

Strefa rodziny

Pod Wieżą

Ogród

10:00

9:00 -10:00
Fair Trade śniadanie

10:00 – 11:30
Herbata z pszczołami
Paweł Mazur

10:00 – 11:00
Mae Salong – herbaciane miasto okiem turysty
Łukasz Burbo

10:30 – 11:30
Indie z miłością i śmiechem
Piotr Bielski

10:00 – 11:00
Kreatywne warsztaty i działania
Leśne przedszkole Hradeczek

11:00 – 12:30
Dzieci Świata
Ewelina Smereczyńska

12:00

11:30 – 13:00
Suche kompozycje
Hania Koczwara

12:00 – 13:00 Poznaj herbaty z Nowej Zelandii 

Ewa Paluszkiewicz

11:15 – 12:45
W poszukiwaniu sprasowanego czasu
Wojtek Woźniak

12:00 – 13:00
Mała Polska w Nepalu

11:30 – 12:30
Kawa z aeropresu
Adam Laska

12:00 – 14:00
Znajdź swoje Ikigai
Bogdan Siderek

13:00 – 14:15
Kreatywne warsztaty i działania
Leśne przedszkole Hradeczek

11:00 – 13:00
Dzikie didgeridoo
Ondřej Glogar

12:00 – 16:00
Żywa biblioteka

14:00

13.00 – 15.00
Szachy orientalne
Zbyszek Janczukowicz

13:00 – 14:30
Piszemy o herbacie
Anna Brożyna

13:00 – 14:30
Camellia Taliensis
Michal Butor

14:45 – 15:45
Herbata z samowaru
Murat Kornaev

13:30 – 14:30
Choć raz z dzieckiem łatwiej…
Kajtostany

13:00, 14:00, 15:00,16:00
Spotkanie przy czarce Gyokuro
Tomaš Ruta

14:00 – 15:30

Nieskończo

ność

Teatr dźwięku Mahalo

14:30 – 16:00
Zrób grzechotkę
Filip Jantula

13:00 – 15:00
Świętowanie – taniec spontaniczny

Magdalena Kokora

16:00

16:45 – 17:45
SilSila

16:00 – 18:00
Dyskusja: Jak zachęcać do herbaty w Polsce
Prowadzi: Anna Brożyna

16:30 – 17:30
Sahara – Tibesti – Czad
Arun Milcarz

16:30
Akpatok

16:00 – 18:00
Kreatywne warsztaty i działania
Leśne przedszkole Hradeczek

16.00 – 17.30
Joga śmiechu
Piotr Bielski

18:00

18:00 – 19:00
Plachý host

18:15 -18:45 Film o Twórczej Sile Wszechświata

Ivan CZAJ Sitsko

18:00 – 19:00
Papu Papua
Tomáš Kubeš

20:00

19:30
Plyš

Oranżeria

Koncerty

Warsztaty

Herbata

Spotkania podróżnicze

Strefa rodziny

Inne