Mariola Kluza

Ředitelka festiwalu

MICHAŁ KRÓLIKOWSKI

Ambasador dobrého čaje

michal@swietoherbaty.pl

ROMAN WIRTH

koordinátor hudebního zázemí

roman@swietoherbaty.pl

Katarzyna Gattnar

Programová ředitelka

kasia.gattnar@swietoherbaty.pl

Olga Martyna Michalska

Umělecká ředitelka / Vizuální komunikace

olga@swietoherbaty.pl

Katarzyna Marianna Durajska

Public Relations / Organizátorka Živé knihovny

katarzyna@swietoherbaty.pl

Święto Herbaty / Svátek čaje

Zamkowa 3

43-400 Cieszyn

Polsko

Monika Sroga

Koordinátorka workshopů

monika@swietoherbaty.pl

Hanna Golis

Koordinátorka stánků

hanna@swietoherbaty.pl

Konrad Kwieciński

Festivalové konstrukce / logistika

konrad@swietoherbaty.pl

WOJCIECH KADŁUBIEC

Koordinátor dobrovolníků

wojciech@swietoherbaty.pl

Martina Petrášová

Překladatelka do češtiny / Koordinátorka potřeb handicapovaných lidí

martina@swietoherbaty.pl

Adéla Gajdicová

Asistentka sekce hudebního zázemí

adela@swietoherbaty.pl

Magdalena Klimek

Překladatelka do angličtiny

magdalena@swietoherbaty.pl

Święto Herbaty / Svátek Čaje

ul. Zamkowa 3

43-400 Cieszyn

Polska​