Mariola Kluza

Dyrektorka festiwalu

MICHAŁ KRÓLIKOWSKI

Ambasador dobrej herbaty

michal@swietoherbaty.pl

ROMAN WIRTH

Koordynator oprawy muzycznej

svatekcaje.koncerty@gmail.com

Adéla Gajdicová

Asystentka działu oprawy muzycznej

adela@swietoherbaty.pl

Olga Martyna Michalska

dyrektorka artystyczna / Komunikacja wizualna

olga@swietoherbaty.pl

Katarzyna Marianna Durajska

Public Relations / Organizatorka Żywej Biblioteki

katarzyna@swietoherbaty.pl

Święto Herbaty / Svátek čaje

ul. Zamkowa 3

43-400 Cieszyn

Polska​

Hanna Golis

Koordynatorka stoisk

hanna@swietoherbaty.pl

TOMASZ HLIŚNIKOWSKI

KOORDYNATOR STOISK CZ

tomaszh@swietoherbaty.pl

Katarzyna Gattnar

Koordynatorka warsztatów

kasia.gattnar@swietoherbaty.pl

WOJCIECH KADŁUBIEC

Koordynator wolontariatu

wojciech@swietoherbaty.pl

Konrad Kwieciński

Konstrukcje festiwalowe / logistyka

konrad@swietoherbaty.pl

Monika Sroga

Koordynatorka warsztatów

monika@swietoherbaty.pl

Martina Petrášová

Tłumaczka na język czeski / Koordynatorka ds. potrzeb osób z niepełnosprawnościami

martina@swietoherbaty.pl

Magdalena Klimek

Tłumaczka na język angielski

magdalena@swietoherbaty.pl

PETR KANTOR

FUNDRAISING

W organizacji12 edycji Święta Herbaty biorą udział wolontariusze zagraniczni w ramach projektu Erasmus+

“Volunteers4Change” č. 2018-2-CZ01-KA125-048406

Święto Herbaty / Svátek Čaje

ul. Zamkowa 3

43-400 Cieszyn

Polska​